Župne obavijesti – 21. lipnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Misa u Ključu će biti u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

24. lipnja 2015. godine organizira se hodočašće sv. Ivi u Podmilačje. Cijena je 100 kuna. Zainteresirani se mogu javiti g. Stipi Mandiću na broj mobitela koji je na oglasnoj ploči.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Uz Glas koncila nam u novome broju dolazi i mjesečni prilog Prilika čija je glavna tema Evangelizacija kazalištem. Glas koncila u novome broju donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Komu koristi splitski incident. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih zanimljivih članaka.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Damir Prstačić, sin Vlade i Marije r. Lubšina iz župe Pušća
Vlatka Baća, kći Vladimira i Božice r. Šepat iz Ključa Brdovečkog.
Vjenčanje: 07. kolovoza 2015.

Željko Bezuh, sin Zdenka i Marije r. Fait iz župe sv. Petra iz Zaprešića
Nikolina Petric, kći Josipa i Snježane r. Kulaš iz Prigorja Brdovečkog.
Vjenčanje: 04. srpnja 2015. u župi sv. Petra u Zaprešiću.