Župne obavijesti – 21. srpnja 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

16. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz tjedan nemamo sv. Mise u selima kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Župni ured ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Naše hodočašće na Mariju Bistricu ćemo imati u subotu 03. kolovoza 2019. godine. I danas se možete upisati za hodočašće i preuzeti kartu. Cijena karte je 50 kuna.

Naš župni vikar, vlč. Marko, dobio je premještaj. Postati će upravitelj župe sv. Vida u Petruševcu u Zagrebu. Novi župni vikar je vlč. Majk Rušec, mladomisnik. Termin oproštaja vlč. Marka i nastupa vlč. Majka oglasit ću naknadno.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Mentalitet pobjednika. Glas koncila donosi i podatke iz Rima iz Državnoga tajništva Svete Stolice o velikim progonima kršćana po raznim zemljama svijeta. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.