Župne obavijesti – 21. listopada 2012.

Danas je 29. nedjelja kroz godinu, ujedno i Misijska nedjelja. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 19.00 sati, a u četvrtak nakon Mise imamo klanjanje. Mjesec je listopad, mjesec krunice. Nemojmo zaboraviti tu dragu nam molitvu.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje slavi se Dan Drenja. Zbog toga sljedeće nedjelje nećemo imati misu u župnoj crkvi u 11.00 sati, nego će misa biti u Drenju. Procesija kreće u 10.30 od vatrogasnog doma, a odmah nakon procesije slijedi sv. Misa.

Susreti za mlade održavaju se redovito petkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila. Glas koncila nam donosi reportažu sa hodočašća katolika iz BiH u Mariju Bistricu. Također nam uz današnju Misijsku nedjelju donosi članak pod naslovom «Stopama o. Ante Gabrića i Majke Terezije», o daru kojega je jedan vjernik podario vjernicima u Indiji gdje su dugi niz godina djelovali o. Gabrić i Majka Terezija.