Župne obavijesti – 21. kolovoza 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Tijekom ljeta nemamo sv. Mise u selima kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Sljedeće nedjelje će se na sv. Misama našoj župnoj zajednici predstaviti novi župni vikar, vlč. Marko Baršić i time ulazi u službu u našoj župi.

Naše hodočašće na Trsat imati ćemo u subotu, 17. rujna 2016. godine. Od sljedeće nedjelje počinjemo upisivati hodočasnike. Cijena hodočašća je 100 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila. Glas koncila je prošle nedjelje izašao kao dvobroj pa ako si niste nabavili možete danas, ima još nekoliko primjeraka.

ženidbeni navještaj:

Krešimir Merkl, sin Božidara i Nadice r. Bartolić iz župe Uznesenja BDM iz Stenjevca

Marija Kušević, kći Radoslava i Štefice r. Iveta iz Laduča.

Vjenčanje: 23. rujna 2016.