Župne obavijesti – 20. travnja 2014.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati, a u Ključu u 17.00 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Misa u Ključu će biti u srijedu, a u Prigorju u petak u 18.00 sati.

Sutra na Uskrsni ponedjeljak sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Sutra nema večernje sv. Mise. Pozivamo dječji zbor da dođe sutra na Misu u 11.00 sati.

Zahvaljujemo svima koji su se na bilo koji način uključili da bi nam ovo sveto trodnevlje prošlo svečano i u pobožnosti: đakonu, pjevačima, čitačima, ministrantima, zvonarima i onima koji su očistili crkvu da nam bude uredna i čista.

Roditeljski sastanak za roditelje kandidata za Prvu Pričest održati će se u petak, 25. travnja 2014. godine nakon večernje Mise u 19.30 sati.

Župa Marija Gorica organizira putovanje u Makedoniju i Albaniju od 20. – 25. lipnja 2014. godine. Svi zainteresirani mogu se javiti u naš župni ured.

Od katoličkoga tiska danas imate Uskrsni broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi više članaka koji su posvećeni Uskrsu i uskrsnim običajima. Od članaka izdvajamo komentar glavnoga urednika pod naslovom Uskrsni ispit savjesti. Ima i mnogo drugih i zanimljivih članaka.

Ženidbeni navještaj:

Tomislav Ivan Golubić, sin Krunoslava i Ane r. Jambrović iz Laduča

Tajana Nikolina Jurišić, kći Vladimira i Marije r. Žilić iz Laduča.

Vjenčanje: 06. lipnja 2014.