Župne obavijesti – 20. srpnja 2014.

Danas je 16. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.
Budućui da su Mise po ljetnom rasporedu, nedjeljom nemamo večernje Mise u 19.00 sati u župnoj crkvi.

Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Ukoliko se još niste prijavili, a želite poći na hodočašće u Mariju Bistricu, to možete učiniti kroz tjedan u župnom uredu. Na hodočašće idemo u subotu, 02. kolovoza. Polazak je u 6.00 sati od Harmice, a u 6.30 ispred župne crkve. Cijena je 50 kuna.

Iz župe Samobor dobili smo obavijest o proštenju sv. Ane koje će biti sljedeći vikend. Plakat se nalazi na oglasnoj ploči.

Proštenje sv. Ane u Rozgi biti će u subotu u 11.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Uz Glas koncila nam u ovome broju dolazi i mjesečni prilog Prilika čija je glavna tema Neuzvraćena ljubav iseljenika. Glas koncila nam donosi i mnoge druge članke od kojih izdvajam premještaje svećenika u našoj Nadbiskupiji. Zanimljivo je i svjedočanstvo s. Blaženke Barun, misionarke u Kongu preko koje su i mnogi naši župljani uspostavili kumstvo – brigu za siromašnu djecu u Kongu.