Župne obavijesti – 20. siječnja 2013.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati, a u četvrtak nakon mise ćemo imati klanjanje.

Sv. Misa u u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati. Budući da su većim dijelom riješeni imovinsko-pravni problemi vezani uz kapelu u Prigorju,  započeti ćemo sa misama u kapeli u Prigorju i to tako da ćemo, za sada, svaki drugi petak imati misu u kapeli u Prigorju. Tako će jedan petak biti u Drenju, a drugi u Prigorju. U Prigorju će misa biti 01. veljače 2013. godine.

U tijeku je Molitvena osmina za jedinstvo kršćana. U našoj Nadbiskupiji na više mjesta se održavaju molitveni susreti. U našemu dekanatu će molitveni susret biti u župi Kraljice apostola u Zaprešiću u utorak, 22. siječnja 2013. godine u 19.00 sati. Plakat se nalazi na oglasnoj ploči.

U utorak, srijedu i četvrtak župni ured neće raditi jer svećenici prisustvuju svećeničkom Teološko-pastoralnom tjednu u Zagrebu.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam među ostalim zanimljivm člancima donosi intervju sa kardinalom Josipom Bozanićem pod naslovom Nedopustivo je omalovažavanje i izrugivanje prava roditelja. Glas koncila nam također donosi intervju sa generalom Markačem pod naslovom Crkva nam je vjerovala te mnoge druge zanimljive članke.

2 thoughts on “Župne obavijesti – 20. siječnja 2013.