Župne obavijesti – 20. rujna 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan su sv. Mise svakoga dana u 19.00 sati.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

U subotu, 26. rujna 2015. godine ćemo u Prudnicama proslaviti godišnjicu blagoslova kapele. Svečanost pročinje procesijom od kapele sv. Antuna u 17.00 sati, a odmah nakon procesije slijedi sv. Misa. Svi ste pozvani.

Sljedeće nedjelje će nam na večernjoj Misi u 19.00 sati biti gosti zbor mladih „Note ljubavi“ iz Bistre. Oni će zajedno s našim zborom mladih pjevati na večernjoj sv. Misi.

17. listopada 2015. godine organiziramo hodočašće u Srednjoeuropsko marijansko svetište Mariazell. Cijena puta je 250 kuna, a u cijenu je uračunat i ručak. Za informacije o hodočašću i prijavu možete se javiti ili poslije mise u sakristiju ili tijekom tjedna u župni ured. Kod prijave ponesite ili osobnu ili putovnicu.

Molitveni vijenac Kraljice obitelji organizira hodočašće u Krašić, 08. listopada 2015. godine. Za informacije i prijave možete se obratiti gđi. Sanji na broj telefona napisan na oglasu u oglasnom ormariću.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportažu sa Zavjetnog hodočašća grada Zagreba na Mariju Bistricu. Glas koncila donosi i zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Toleriranje antihrvatskih rabota. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:
Branimir Blažević, sin Ivice i Dragice r. Leovac iz Brdovca
Katarina Antolović, kći Davora i Mirjane r. Vukmanić iz župe sv. Jeronima iz Zagreba.
Vjenčanje: 10. listopada 2015.