Župne obavijesti – 20. kolovoza 2017.

20. NEDJELJA KROZ GODINU Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz srpanj i kolovoz nemamo Mise u selima, kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Naše hodočašće na Trsat imati ćemo u subotu, 16. rujna 2017. godine. Od sljedeće nedjelje počinjemo upisivati hodočasnike. Cijena hodočašća je 100 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila. Glas koncila je prošle nedjelje izašao kao dvobroj pa ako si niste nabavili možete danas, ima još nekoliko primjeraka.

ženidbeni navještaj:

Vanja Bartolec, sin Darka i Dubravke r. Bazmenjak iz župe Sv. Nikole Tavelića – Kustošija

Nikolina Šarić, kći Nikole i Ljubice r. Suša iz Zdenaca Brdovečkih.

Vjenčanje: 09. rujna 2017. u Svetoj Nedelji.

Dominik Birtić, sin Antuna i Ivanke r. Šoštarić iz župe Uznesenja BDM – Stenjevec

Ljubica Vrgoč, kći Ilije i Jelene r. Dumančić iz Brdovca.

Vjenčanje: 09. rujna 2017.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *