Župne obavijesti – 02. rujna 2012.

Danas je 22. nedjelja kroz godinu.

Svete mise su u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Budući da je danas « Dan Brdovca », Euharistijsko slavlje započinjemo u 10.30 sa procesijom od kapele sv. Ivana prema župnoj crkvi.

Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Od sljedeće nedjelje, nakon ljetne stanke, nastavljamo sa večernjom sv. misom u 19.00 sati.

Od ovog tjedna započinjemo sa misama u Ključu i Drenju. Sv. misa u Ključu će biti u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

U subotu, 8. rujna, slavimo blagdan Rođenja BDM – Mala Gospa. Sveta misa će biti u 19.00 sati.

Naše hodošašće na Trsat planiramo za 15. rujna. Popunjena su dva autobusa i mjesta više nema.

Hodošašće mladih u Mariju Bistricu će biti 8. i 9. rujna. Prijavljeno je 35-ero mladih iz naše župe. Ako ima još zainteresiranih mogu se danas i sutra prijaviti Kapelanu ili našim animatoricama Antoneli i Nikolini. Plakat sa rasporedom možete vidjeti na ulaznim vratima.

Zahvaljujemo svima Vama koji doprinosite za potrebe župe. Neka Vas Gospodin nagradi.

Od katoličkog tiska stigao je novi broj Glasa koncila, Mali koncil – MAK i Veritas. Glas koncila nam među ostalim zanimljivim člancima donosi reportažu sa Plehana o 20. obljetnici izgnanstva Hrvata katolika, reportažu sa Udbine sa proslave Dana hrvatskih mučenika, te zanimljiv komentar glavnog urednika pod naslovom Dezinformiranje Hrvatskog radija.