Župne obavijesti – 19. veljače 2017.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati .

Mise u selima su po redovitom rasporedu, u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Najavljujemo da ćemo 10. ožujka 2017. godine imati dekanatsko hodočašće u Zagrebačku katedralu. Od sljedeće nedjelje ćete se moći upisati za hodočašće i preuzeti autobusne karte.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila. Glas koncila nam donosi reportaže s proslave blagdana bl. Alojzija Stepinca iz domovine i svijeta, te nam donosi propovijed kardinala Josipa Bozanića koju je taj dan održao  katedrali. Novi broj Glasa koncila nam donosi i zanimljiv intervju s povjesničarom Tomislavom Šuljem o stranim dragovoljcima u obrani Hrvatske. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.