Župne obavijesti – 19. travnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Misa u Ključu će biti u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Još imamo 4 slobodna mjesta za hodočašće u Rim pa ako ima zainteresiranih možete se javiti u Župni ured.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila uz kojega dolazi i mjesečni prilog Prilika. Tema ovoga broja Prilike je Kakva nam kulturna strategija treba. Glas koncila nam donosi i vijest iz Vatikana gdje je papa Franjo proglasio izvanrednu Svetu godinu Božjega milosrđa. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Branimir Gregurić, sin Branka i Dubravke r. Ribarić iz Zdenaca Brdovečkih
Amalija Lugarić, kći Rudolfa Škudara i Marine Lugarić iz župe sv. Petra iz Zaprešića.
Vjenčanje: 06. lipnja 2015. u župi sv. Petra u Zaprešiću.

Tomislav Milašinović, sin Željka i Renate r. Jakovina iz Ključa Brdovečkog
Lana Pokorny, kći Dražena i Vlatke r. Kos iz župe sv. Petra iz Zaprešića.
Vjenčanje: 16. svibnja 2015. u župi sv. Petra u Zaprešiću.