Župne obavijesti – 19. listopada 2014.

Danas je 29. nedjelja kroz godinu ujedno je i Misijska nedjelja. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Radnim danom Misa u župnoj crkvi je u 19.00 sati.

Ovaj tjedan ćemo imati sv. Misu u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati. U petak će Misa u Drenju iznimno biti u Vatrogasnom domu, a prije Mise će biti i mogućnost za ispovijed.

U subotu ćemo u Drenju proslaviti dan Drenja. Ukoliko bude vrijeme dozvolilo, imati ćemo procesiju od Vatrogasnog doma s početkom u 16.30 sati, a nakon procesije slijedi sv. Misa.

Budući da sljedeći vikend prelazimo na zimsko računanje vremena, večernja sv. Misa sljedeće nedjelje biti će u 18.00 sati.

Kreativne radionice održavaju se srijedom u 20.00 sati, susret za starije ministrante održava se petkom u 20.00 sati u crkvi, a ciklus kateheza na temu sv. Misa održava se nedjeljom nakon večernje sv. Mise.

U subotu, 15. studenoga 2014. godine organiziramo hodočašće u Padovu. Cijena puta iznosi 170 kuna. Od danas je moguće prijaviti se za hodočašće.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila. Uz Glas Koncila nam u ovome broju dolazi i mjesečni prilog Prilika čija je glavna tema Dok je knjige, bit će i Kroacije. Glas koncila nam također donosi Papinu poruku uz Dan misija koji je danas. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne članke te aktualnosti iz života Crkve u domovini i svijetu.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

1. Mate Gelo, sin Jake i Mire r. Kovač iz Šibica
Nataša Blatančić, kći Stipe i Ane r. Brčinović iz Zagreba.

Vjenčanje: 25. listopada 2014. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.