Župne obavijesti – 19. lipnja 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Ovaj tjedan sv. Mise u selima su po sljedećem rasporedu: u utorak u Prigorju, u srijedu u Ključu u 18.00 sati, a u petak u Drenju iznimno u 17.30 sati.

U srijedu, 22. lipnja 2016. godine imati ćemo dekanatsko hodočašće u Krašić i na Jazovku. Cijena karte je 50 kuna. Okupljanje za polazak je u 7.30 sati kod župne crkve, a povratak će biti u poslijepodnevnim satima. Imamo još nekoliko slobodnih mjesta.

Od 12. do 16. listopada 2016. organiziramo hodočašće u Boku Kotorsku i Tiranu. Cijena puta je 1500,00 kuna. Za informacije i plan puta možete se javiti u župni ured.

Zahvaljujemo svima koji su se na bilo koji način uključili da nam proslava župnoga zaštitnika sv. Vida prođe lijepo i svečano.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam u novome broju donosi reportažu iz Bruxellesa gdje je u utorak u Europskom parlamentu otvorena izložba o bl. Alojziju Stepincu. Glas koncila donosi i reportažu o zlatnome jubileju hrvatskih katoličkih misija u Švicarskoj. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.

ženidbeni navještaj:

Marko Madjarić, sin Velimira i Slobodanke r. Marčetić iz župe sv. Antuna Padovanskog iz Zagreba

Mirela Filipčić, kći Marijana i Mirjane r. Prahović iz Prudnica.

Vjenčanje: 07. listopada 2016.

Antonio Vukelja, sin Tomislava i Anđelke r. Čović iz Ključa Brdovečkog

Ana Gašpić, kći Stjepana i Katice r. Brezarić iz župe sv. Jurja iz Draganića.

Vjenčanje: 02. srpnja 2016. u župi sv. Jurja, Draganić.

Josip Majdandžić, sin Pere i Bernarde r. Prajdić iz Zaprešića

Ana Maras, kći Ivice i Jadranke r. Martić iz Brdovca.

Vjenčanje: 08. srpnja 2016. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.