Župne obavijesti – 19. kolovoza 2018.

20. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

U srijedu se slavi svetkovina Uznesenja Blažene Djevice Marije – Velika Gospa. Sv. Mise ćemo imati po nedjeljnom rasporedu: u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila dolazi kao dvobroj uz svetkovinu Velike Gospe te nam donosi više tekstova o Blaženoj Djevici Mariji. Glas koncila nam donosi i reportaže iz više župa diljem domovine s proslave Dana pobjede, domovinske zahvalnosti i hrvatskih branitelja. Glas koncila nam donosi i zanimljivo svjedočanstvo Ante Cilige pod naslovom Istarski ateist o Stepincu kao svecu.