Župne obavijesti – 18. studenoga 2018.

33. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u11.00 sati jer se slavi dan Laduča. Kroz tjedan Mise su u župnoj crkvi radnim danom u 18.00 sati.

Mise po selima su: u Prigorju u utorak, Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Po odredbi poglavarice sestara Milosrdnica, s. Antonija koja je kroz 18 godina djelovala u našoj župi, dobila je premještaj. Sljedeće nedjelje će se oprostiti od naše Župne zajednice.

Želimo organizirati župno hodočašće u Lurd 20. – 25. svibnja 2019. godine. U sakristiji možete preuzeti program hodočašća, a zainteresirani za hodočašće bi se trebali prijaviti najkasnije do početka veljače 2019. godine.

Od katoličkoga tiska imamo Glas koncila. Glas koncila nam donosi reportažu iz Vatikana gdje su se naši biskupi u sklopu pohoda „ad limina“ susreli s Papom te pohodili Rimske kurije. Glas koncila donosi i zanimljivo razmišljanje pod naslovom Pretjerani rad bez razmišljanja o životu može biti poguban. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka iz života Crkve u domovini i svijetu.