Župne obavijesti – 18. studenoga 2012.

Danas je 33. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati, a u četvrtak nakon Mise imamo klanjanje.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu u 17.00 sati, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Danas je obljetnica pada hrvatskog heroja grada Vukovara. U svojim molitvama sjetimo se svih žrtava Domovinskoga rata.

Utorkom imamo susrete Biblijsko – molitvene grupe. Pozivamo sve koji žele o Bibliji razmišljati, razgovarati te je upoznavati da dođu na susrete koji se održavaju utorkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Susreti za ministrante se održavaju subotom u 10.00 sati u crkvi. Ministranti i koji bi željeli biti ministranti dođite!

Susreti za mlade održavaju se redovito petkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

U četvrtak, 22. studenoga crkva slavi blagdan sv. Cecilije zaštitnice crkvenog pjevanja i sviranja. I mi ćemo, zajedno sa našim župnim zborom, na večernjoj sv. Misi proslaviti taj blagdan.

U subotu, 24. studenoga održati će se dekanatska duhovna obnova za mlade u Zaprešiću, u crkvi sv. Ivana Krstitelja. Duhovna obnova počinje u 16.00 sati, a svi zainteresirani mogu se javiti vlč. Tomislavu ili animatoricama.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila. Glas koncila nam među ostalim donosi zanimljiv intervju sa dr. Hrvojem Lasićem pod naslovom Vjera s ene može sekularizirati. Također nam donosi propovijed nadbiskupa Marina Srakića na nacionalnom zahvalnom hodošaću u Rimu, te nekoliko pisama čitatelja vezana uz današnju obljetnicu pada Vukovara.