Župne obavijesti – 18. rujna 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Mise u selima su u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Molimo one koji su se prijavili za hodočašće u Boku Kotorsku i Tiranu da tijekom mjeseca rujna dostave broj osobne ili putovnice i OIB te da uplate troškove putovanja. Još ima nekoliko slobodnih mjesta pa ako ima zainteresiranih slobodno se javite.

Od 23. – 25. rujna 2016. godine će se u Zaprešiću u župi Marije Kraljice apostola održati Škola evangelizacije i kršćanskoga života. Plakat se nalazi u oglasnom ormariću.

Obiteljski vjenčić organizira hodočašće u Krašić, 08. listopada 2016. godine. Za informacije i prijave se možete javiti gđi. Sanji. Broj telefona se nalazi na plakatu u oglasnom ormariću.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila. Glas koncila nam u novome broju donosi reportažu s hodočašća vjernika grada Zagreba te mladih naše Nadbiskupije u Mariju Bistricu. Glas koncila nam donosi i poruke biskupa uz početak školske godine. Novi broj Glasa koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ženidbeni navještaj:

Jasmin Milan Elezović, sin Sulje i Veronike r. Borić iz župe Sveta Nedelja

Ivana Sabljić, kći Alana i Nataše r. Beharović iz Zdenaca Brdovečkih.

Vjenčanje: 22. listopada 2016. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću