Župne obavijesti – 18. lipnja 2017.

11. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima kroz ovaj tjedan su: u Prigorju u utorak, a iznimno ovaj tjedan u Drenju u srijedu, a u Ključu u petak u 18.00 sati jer slavimo blagdan Presvetoga Srca Isusova.

U petak se slavi blagdan Presvetoga Srca Isusova. Sv. Mise će biti u župnoj crkvi ujutro u 8.00 sati i u 19.00 sati, a u Ključu u 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje ćemo u Ključu proslaviti Dan Ključa. Procesija od raspela kraj glavne ceste kreće u 10.30 sati, a odmah poslije procesije slijedi sv. Misa kod kapelice u Ključu. Svi ste pozvani!

Sljedeće nedjelje ćemo na jutarnjim Misama u župnoj crkvi imati gosta, misionara iz Tanzanije vlč. Tomislava Mesića, pa ćemo i prikupiti donacije za njega.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Novi broj glasa koncila nam donosi reportažu iz Karlovca s proslave 330. obljetnice proglašenja sv. Josipa zaštitnikom Domovine Hrvatske. Glas koncila donosi i zanimljiv intervju s dr. Mariem Glavašem, svjetskim inovatorom u zdravstvu, a intervju nosi naslov Čovjeka vratiti u središte kao cjelovitu osobu i u medicini. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *