Župne obavijesti – 17. veljače 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

6. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati. U četvrtak nakon sv. Mise imamo redovito klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

Mise po selima su po uobičajenom rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak 17.00 sati.

Sljedeće nedjelje će gost u našoj župi biti g. Zlatko Krznarić, autor knjige Ti si svjedok. On će nam kratko posvjedočiti o svojemu putu do vjere, a moći ćete kupiti i njegovu knjigu.

Molimo one koji su se prijavili za hodočašće u Lurd da do kraja veljače uplate prvu akontaciju, ako to još nisu učinili.

Od katoličkog tiska imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportaže sa proslave blagdana bl. Alojzija Stepinca diljem Domovine i u svijetu. Glas koncila nam donosi cijelo pismo biskupa Hrvatske biskupske konferencije patrijarhu Srpske pravoslavne Crkve Ireneju, o kojem su već ovih dana izvještavali drugi mediji. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.