Župne obavijesti – 17. svibnja 2020.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

6. USKRSNA NEDJELJA

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima još nećemo imati.

U četvtak slavimo svetkovinu Uzašašća Gospodinova. Sv. Misa će biti u 19.00 sati.

Misne nakane ne upisujemo niti prije niti nakon misa u sakristiji nego iskjučivo telefonom u radno vrijeme župnog ureda, radnim danom od 9.00 – 10.00 i 16.00 – 17.30 sati. Također za sve ostalo što trebate u župnom uredu molimo Vas da se javite najprije telefonom ili elektroničkom poštom.

Priliku za ispovijed imate svakoga dana, osim nedjeljom, od 18.00 – 18.45 sati u kući kraj crkve. Molimo Vas da po mogućnosti imate masku za dolazak na ispovijed.

Naš Nadbiskup nas, u pismu koje je uputio svećenicima i  vjernicima, poziva na dobrotvornost prema onima koji su stradali u potresu. Zato ćemo i mi u našoj crkvi imati škrabicu u koju ćete moći staviti svoje priloge za pomoć stradalima u potresu.

Prošle nedjelje smo pozvali roditelje kandidata za Prvu Pričest da se izjasne o prijedlogu termina i načina na koji bismo imali Prvu Pričest. Jedna trećina roditelja se do danas uopće nije izjasnila te ih molimo da to učine kako bismo mogli odlučiti o daljnjem postupanju.

Molimo Vas da se pridržavate epidemioloških mjera i socijalne distance.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila je dvobroj od prošle nedjelje.

ženidbeni navještaj:

Antun Penić, sin Krešimira i Ljiljane r. Tepeš iz župe sv. Ivana Krstitelja iz Zagreba

Dorotea Širanović, kći Željka i Snježane r. Pavlović s Harmice.

Vjenčanje: 26. lipnja 2020.