Župne obavijesti – 17. rujna 2017.

24. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise po selima su po redovitom rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu a u Drenju u petak u 18.00 sati.

U subotu ćemo u Prudnicama proslaviti godišnjicu blagoslova kapelice. Proslava počinje procesijom od kapelice u 17.00 sati, a odmah nakon procesije slijedi sv. Misa u Domu. Svi ste pozvani.

Naši zborovi imaju svoje redovite probe. Zbor sv. Barbare ima probu utorkom nakon Mise, a veliki mješoviti zbor ima probu četvrtkom u 19.30 sati, zbor Mladih utorkom u 21.00 sat, a dječji zbor „Plamenčići“ subotom u 10.00 sati. Pozivamo i ostale župljane da se prema svojim mogućnostima pridruže zborovima.

Marijina legija organizira hodočašće u svetište Majke Božje molvarske u Molve, 30. rujna 2017. godine. Za informacije i prijavu možete se javiti g. Stipi Gelo i gđi. Eli Rogić osobno ili na broj telefona napisan na oglasu u oglasnom ormariću.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila. Glas koncila nam donosi reportažu s Hodočašća vjernika grada Zagreba na Mariju Bistricu, kao i s proslave Dana hrvatskih mučenika na Udbini. Novi broj Glas koncila nam donosi i članak o stigmama i ostalim znakovima Božje milosti na svetome čovjeku.

ženidbeni navještaj:

Ivan Mežnarić, sin Josipa i Vesne r. Vuk iz župe Marija Gorica

Helena Perić, kći Ante i Zorice r. Idžan iz Šibica.

Vjenčanje: 14. listopada 2017.

Anto Šošić, sin Bore i Bose r. Zlatunić iz Welsa iz Austrije

Ana Marija Čičak, kći Zlatka i Brankice r. Pekez iz Brdovca.

Vjenčanje: 27. listopada 2017. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.

Petar Bošnjak, sin Ivana i Marije r. Sambolec iz župe Bezgrešnog začeća BDM, Malešnica – Oranice

Nikolina Dugandžić, kći Miroslava i Ive r. Budimir iz Ključa Brdovečkog.

Vjenčanje: 07. listopada 2017.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *