Župne obavijesti – 17. prosinca 2017.

3. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su radnim danom ujutro u 6.00 sati, zornice. U došašću kroz tjedan u župnoj crkvi nemamo večernje sv. Mise.

Zbog božićnih ispovijedi ovaj tjedan nemamo Mise po selima.

Sljedeće nedjelje je Badnjak. Jutarnje mise imamo u 8.00 i 11.00 sati u župnoj crkvi, u 9.30 u Laduču. Dječja „polnoćka“ će biti u 19.00 sati, a u 18.30 sati će djeca izvesti svoj program. Misa bdijenja u Laduču je u 22.30 sati, a svečana polnoćka je u 24.00 u Župnoj crkvi.

Danas završavamo naš župni karitativni tjedan. Svoje novčane priloge za potrebite u našoj župi možete staviti u kutije s natpisom Caritasa na pokrajnjim oltarima.

Naš dječji zbor Plamenčići i glazbenici pripremaju svoj program za Badnjak. Program će izvesti na Badnjak u 18.30 sati, prije dječje „polnoćke“. Molimo roditelje da dovedu djecu na probu u subotu od 10.00 do 11.00 sati.

Na izlazu iz crkve možete si uzeti Božićno pismo s rasporedom Bogoslužja u Božićno vrijeme i rasporedom Blagoslova obitelji.

U sakristiji možete kupiti dvanestlisne kalendare za 2018. godinu. Jednolisne župne će svaka obitelj dobiti prigodom blagoslova obitelji.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Uz novi broj Glasa koncila dolazi i mjesečni prilog Prilika. Glas koncila nam donosi reportažu o proslavi 20. obljetnice djelovanja Vojne biskupije, kao i osobito zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Ideologija prijeti obitelji i obrazovanju.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *