Župne obavijesti – 17. lipnja 2018.

11. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima kroz ovaj tjedan su: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila donosi reportažu iz Zagreba gdje je proslavljena 50. obljetnica izdavačke kuće, „Kršćanska sadašnjost“. Glas koncila donosi razgovor s novinarom i publicistom Igorom Vukićem pod naslovom Jasenovac je u nas jedna od zadnjih povijesnih tabu-tema. Glas konicla donosi mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.