Župne obavijesti 17. lipnja 2012. – Vidovo

Danas je 11. nedjelja kroz godinu,ujedno je proštenje sv.Vida, našeg župnog zaštitnika.

Svete mise su u župnoj crkvi u 8.00, 11,00 i 19,00 sati,a u Laduču u 9:30 sati.

Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati,a u četvrtak nakon mise imamo klanjanje.

Sveta misa u Ključu će biti u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

U subotu, 23.lipnja će naš župni dječji zbor «Plamenčići» imati misu zahvalnicu, a nakon mise kratki koncert. Pozivamo sve,a osobito roditelje i drugu djecu da dođu kako bismo zahvalili Bogu za sve primljene darove.

Zahvaljujemo svima vama koji doprinosite za potrebe župe. Neka Vas gospodin nagradi.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila. Glas koncila nam u novom broju donosi mnoštvo zanimljivih članaka. Zanimljiv je komentar glavnog urednika pod  naslovom «Poruke zagrebačkoga ekumenskog susreta», te reportaža sa tog susreta između delegacija katoličke i pravoslavne crkve.