Župne obavijesti – 16. veljače 2014.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 09.30 sati. Sv. Misa u župnoj crkvi radnim danom je u 18.00 sati.

Sv. Misa u u Ključu je u srijedu, a u Prigorju u petak u 17.00 sati.

U utorak u okviru kateheza za odrasle župnik će održati katehezu na temu Savjest. Kateheza će biti održana u dvorani kraj župne kuće u 19.30 sati.

Susreti za mlade održavaju se petkom u 21.00 sat. Ti susreti su priprema za susret katoličke mladeži u Dubrovniku 26. i 27. travnja. Još imamo slobodnih mjesta u autobusu pa pozivamo mlade koji bi htjeli poći na susret da se jave tijekom ovoga tjedna.

Susreti za ministrante održavaju se subotom u 13.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam u novome broju donosi reportažu s proslave bl. Alojzija Stepinca pod naslovom Važno je da se ne bojimo, da se usudimo graditi. Glas koncila nam također donosi vijest o uskorom proglašenju svetim Alojzija Stepinca. Ima i mnogo drugih zanimljivih članaka koje vrijedi pročitati.

Ženidbeni navještaj:

Bruno Marko Kveštak, sin Davora i Marije r. Kovačević iz Laduča

Ivana Martić, kći Ivana i Anice r. Čičak iz Prudnica.

Vjenčanje: 21. lipnja 2014.