Župne obavijesti – 16. studenoga 2014.

Danas je 33. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Radnim danom Misa u župnoj crkvi je u 18.00 sati.

Ovaj tjedan ćemo imati sv. Misu u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Sljedeće nedjelje je svetkovina Krista Kralja i time završava crkvena godina. Mise su po nedjeljnom rasporedu.

Od 21. do 26. lipnja 2015. godine želimo organizirati hodočašće u Rim. Svi zainteresirani mogu se javiti u Župni ured kako bi dobili plan puta i ostale informacije.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila. Uz Glas koncila u novome broju dolazi i mjesečni prilog Prilika. Glas koncila među ostalim zanimljivim člancima donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Poigravanje ljudima i demokracijom. Glas koncila također donosi reportažu o simpoziju na temu novih religioznih pokreta i sekti koji se održao u Zagrebu. Glas konicla donosi i zanimljivo razmišljanje pod naslovom Što se krije iza sekularizacije.