Župne obavijesti – 16. srpnja 2017.

15. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz srpanj i kolovoz nemamo Mise u selima, kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Naše hodočaše na Mariju Bistricu ćemo imati 05. kolovoza 2017. godine. Od danas se možete upisati za hodočašće i preuzeti karte. Cijena prijevoza je 50 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Uz Glas koncila u ovome broju dolazi mjesečni prilog Prilika čija je glavna tema Hrvatsko bogatstvo ispod zemlje. Glas koncila donosi i analizu i odluku Ustavnoga suda o zazivu Tako mi Bog pomogao u predsjedničkoj prisezi, a istoj temi je posvećen i komentar glavnoga urednika. Glas koncila donosi i zanimljiv intervju sa dr. Miljenkom Brekalom pod naslovom Dr. Franjo Tuđman nije imao namjeru dijeliti niti je dijelio BiH.

ženidbeni navještaj:

Dejan Crnoja, sin Ilije i Lidije r. Čujko iz Javorja

Ivana Jurišić, kći Vlade i Snježane r. Župančić iz Prigorja Brdovečkog.

Vjenčanje: 22. rujna 2017.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *