Župne obavijesti – 16. rujna 2018.

24. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise po selima su po uobičajenom rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

U petak, 21. rujna 2018. godine nakon večernje sv. Mise koja počinje u 19.00 sati održati ćemo prvi roditeljski sastanak za ovogodišnje kandidate za sv. Potvrdu. Molimo roditelje da se svakako odazovu sastanku kako bi dobili važne informacije, a mogu slobodno doći i na sv. Misu.

Marijina Legija organizira hodočašće u svetište sv. Josipa u Karlovac, 06. listopada 2018. godine. Za informacije i prijavu obratite se gđi. Eli, g. Stipi ili g. Zdravku osobno ili na telefon. Brojevi telefona su na plakatu u oglasnom ormariću.

Od katoličkoga tiska imamo Glas koncila. Uz Glas koncila u ovome broju dolazi mjesečni prilog Prilika. Glavna tema Prilike je Blagoslov istih profesija. Novi broj Glasa koncila nam donosi reportažu sa Zavjetnog hodočašća vjernika grada Zagreba u Mariju Bistricu. Glas koncila nam donosi razgovor s dr. Stipom Boticom, novim predsjednikom Matice hrvatske. Glas koncila donosi i mnoge druge i zanimljive članke.

Ženidbeni navještaj:

Dalibor Vurić, sin Josipa i Mirjane r. Premuž iz župe sv. Roka iz Luke

Ana Kutarčić, kći Bože i Željke r. Antol iz Ključa Brdovečkog.

Vjenčanje: 26. listopada 2018.