Župne obavijesti – 16. listopada 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Mise u selima su u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu , a Drenju u petak 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje ćemo pod misom u Laduču proslaviti dan Harmice. Pozivamo mještane Harmice na misu jer ćemo taj dan moliti i za njih. Sljedeće nedjelje se slavi i Misijska nedjelja pa ćemo se na poseban način moliti i za Misije i misonare.

U mjesecu smo listopadu, mjesecu krunice. Nastojmo izmoliti krunicu barem kroz ovaj mjesec. U našoj župnoj crkvi krunicu molimo svaki dan prije Mise.

Vlč. Marko, župni vikar, poziva mlade na susret za mlade – srednjoškolce, studente i radničku mladež – petkom u 20.30 sati u kući kraj župne crkve.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila i Veritas. Glas koncila nam donosi tekst sa početka 53. plenarnog zasjedanja HBK. Također donosi zanimljiv razgovor o 25 godini ponovne prisutnosti vjeronauka u školi, a u ovome broju nalazi se i redoviti mjesečni prilog Prilika.