Župne obavijesti – 16. lipnja 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

PRESVETO TROJSTVO

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima kroz ovaj tjedan su: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

U četvrtak se slavi svetkovina Tijelova. Sv. Mise ćemo imati po nedjeljnom rasporedu: u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Nakon večernje sv. Mise imati ćemo Tijelovsku procesiju.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportažu iz Zagreba gdje je prošle subote kardinal Bozanić zaredio 12 novih svećenika, kao i izvještaje iz drugih biskupija gdje su bila ređenja ovih dana. Uz svetkovinu Tijelova koju slavimo u četvrtak Glas koncila donosi razmišljanje o svetkovini Tijelova. Glas koncila donosi mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ženidbeni navještaj:

Nenad Macura, sin Živka i Ljubice r. Robina iz Laduča

Ivančica Vrabec, kći Đure i Zore r. Tikvić iz Laduča.

Vjenčanje: 27. rujna 2019.

Marko Novak, sin Zlatka i Mirjane r. Pintar iz župe sv. Jurja iz Pušće

Martina Baća, kći Josipa i Dragice r. Ledinski iz Ključa Brdovečkog.

Vjenčanje: 05. srpnja 2019. u župi Marije Kraljice apostola, Zaprešić.

Ivan Anđelić, sin Drage i Ankice r. Jukić iz Laduča

Margareta Horvatić, kći Vlade i Vlaste r. Jakopović iz župe sv. Barbare, Vrapče.

Vjenčanje: 29. lipnja 2019. u župi sv. Barbare u Vrapču.