Župne obavijesti – 15. veljače 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati.

Kroz ovaj tjedan je Mise u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

U srijedu Pepelnicom započinjemo vrijeme Korizme. To je vrijeme koje nas posebno poziva na post i pokoru. Sv. Misa sa obredom pepeljenja biti će u 18.00 sati.

Kroz Korizmu ćemo petkom i nedjeljom prije Mise imati pobožnost Križnoga puta. Križni put počinje u 17.30 sati.

U petak ćemo imati roditeljski sastanak za roditelje kandidata za Krizmu. Sastanak počinje sa sv. Misom u 18.00 sati. Molimo roditelje da se svakako odazovu.

Sljedeće nedjelje ćemo pod misom u 11.00 sati imati predstavljanje naših kandidata za Prvu Pričest.

Kateheze za Krizmu i Prvu Pričest odvijaju se po uobičajenom rasporedu. Krizma će biti 02. svibnja 2015. godine, a Prva Pričest 10. svibnja 2015. godine za sve Prvopričesnike.

Ministranti imaju susret subotom nakon večernje sv. Mise u crkvi.

Molimo one koji su se upisali za hodočašće za Rim, a nisu uplatili avans, da to učine tijekom veljače. Još imamo nekoliko slobodnih mjesta.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila i Vjesnik biskupa Langa. Glas koncila nam donosi reportažu sa proslave blagdana bl. Alojzija Stepinca iz domovine i svijeta. Glas koncila također donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Stepinčev aktualni poučak. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.

ženidbeni navještaj:

Danijel Crnoja, sin Ilije i Lidije r. Čujko iz Javorja

Ivana Šoštarić, kći Zlatka i Anice r. Koletić iz Harmice.

Vjenčanje: 20. lipnja 2015.