Župne obavijesti – 15. travnja 2012.

Danas je druga vazmena nedjelja ili Bijela, a ujedno i nedjelja Božanskog milosrđa koju je   ustanovio papa Ivan Pavao II.  Svete mise su u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati, a u četvrtak nakon mise imamo klanjanje.

Sveta misa u Ključu će biti u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje će se u našoj crkvi održati koncert zborova mladih iz nekoliko župa. Zbog toga će večernja misa biti u 18.00 sati, a nakon mise slijedi koncert. Svi ste pozvani.

Susreti ministranata se održavaju subotom nakon večernje mise.

Susreti za mlade održavaju se petkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Zahvaljujemo svima vama koji doprinosite za potrebe župe. Neka vas Gospodin nagradi.

Od katoličkog tiska stigao je novi broj Glasa koncila i Veritas. Uz Glas koncila nam dolazi i mjesečni prilog Prilika koji je ovaj broj posvetio Susretu mladih u Sisku.

Sveta potvrda (krizma) će se u našoj župi održati 12. svibnja u 11:00 sati, a predvoditi će je prečasni Tomislav Markić.

Sveta pričest će se održati u župi 20. i 27. svibnja.