Župne obavijesti – 15. studenoga 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču slavimo dan Laduča pa procesija počinje 10.30 sati, a nakon procesije je sv. Misa. Kroz tjedan sv. Mise su svakoga dana u 18.00 sati.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Sljedeće nedjelje je posljednja nedjelja u crkvenoj godini i slavimo svetkovinu Krista Kralja.

Od danas počinjemo upisivati misne nakane za siječanj i veljaču 2016. godine.

Zahvaljujemo g. Vladimiru Biškupu i g. Blagoju Janjusu koji su okrečili i uredili jednu sobu u kući kraj crkve. Neka ih Gospodin nagradi!

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Uz Glas koncila nam u novome broju dolazi i mjesečni prilog Prilika. Glavna temea Priulike je Ljudski mozak u rukama Svevišnjega. Glas koncila na donosi reportažu sa akademskog razgovora o temi „Stepinac- katolički uzor čovjekoljublja“. Uz godišnjicu stradavanja Vukovara Glas koncila donosi intervju sa Dragom Maksimovićem, vukovarskim braniteljem pod naslovom Pijetet prema Vukovaru ne smije biti ničije privatno oruđe. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.