Župne obavijesti – 15. srpnja 2018.

15. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Naše hodočašće na Mariju Bistricu ćemo imati 04. kolovoza 2018. godine. Od danas se možete prijaviti za hodočašće i preuzeti kartu. Cijena prijevoza je 50 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila i Veritas. Glas koncila nam donosi reportažu s Papinoga posjeta Bariju gdje se Papa susreo s poglavarima istočnih kršćanskih Crkava. Glas koncila donosi i zanimljiv razgovor s mr. Jasnom Karačić, predsjednicom Hrvatske udruge za promicanje prava pacijenata, u kojemu ona govori o nacrtu prijedloga zakona o zdravstvenoj zaštiti. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih aktualnosti iz života Crkve u domovini i svijetu.