Župne obavijesti – 14. veljače 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati.

Mise u selima su po sljedećem rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Kroz Korizmu petkom i nedjeljom prije Mise imamo pobožnost Križnoga puta. Križni put počinje u 17.30 sati.

Sljedeće nedjelje u župi sv. Nikole u Bistri će biti dekanatski Križni put za mlade. Križni put započinje u 15.00 sati. Pozivamo mlade da se uključe.

U četvrtak 10. ožujka 2016. godine ćemo imati dekanatsko hodočašće u Zagrebačku katedralu. U 17.30 sati će biti Križni put a u 18.00 sv. Misa. Iz župe ćemo organizirati prijevoz autobusom pa ćete se od sljedeće nedjelje moći prijaviti i preuzeti kartu za autobus.

02. travnja 2016. godine organiziramo jednodnevno hodočašće u Aljmaš, Vukovar i Ilok. Cijena hodočašća je 300 kuna. U cijenu je uračunat ručak i potrebne ulaznice. Informacije i prijave su od danas.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila. Uz Glas koncila nam u ovome broju dolazi i mjesečni prilog Prilika. Glavna tema prilike je bl. Alojzije Stepinac. Glas koncila nam također donosi intervju sa izbornikom naših rukometaša Željkom Babićem u kojem on među ostalima svjedoči i o svojoj vjeri. Glas koncila nam također donosi reportaže sa misa povodom blagdana bl. Alojzija Stepinca te nekoliko tekstova o Korizmi koju smo započeli u srijedu.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Dejan Žiljak, sin Josipa i Jadranke r. Ružić iz Zaprešića
Manda Klarić, kći Frane i Nevenke r. Klarić iz Brdovca.

Vjenčanje: 02. travnja 2016. u župi sv. Petra u Zaprešiću

Josip Kelava, sin Marka i Jelene r. Kalvarešin iz župe Rođenja Isusova iz Zagreba, Kajzerica
Ana Vnuk, kći Darka i Jelene r. Karamatić iz Zdenaca Brdovečkih.

Vjenčanje: 23. travnja 2016.