Župne obavijesti – 14. travnja 2013.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati, a u četvrtak nakon mise imamo klanjanje. Sljedeće nedjelje večernja Misa je opet u 19.00 sati.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Večeras ćemo iznimno imati misu u 18.00 sati, a nakon Mise održati će se koncert zborova mladih. Sve vas pozivamo na večerašnji koncert.

U nedjelju, 21. travnja 2013. godine održati će se hodočašće mladih iz naše Nadbiskupije u katedralu. Svetu Misu u 18.00 sati u katedrali predvodi kardinal Josip Bozanić. Za hodočašće će biti organiziran prijevoz autobusom. Prijaviti se možete vlč. Tomislavu ili našim animatoricama.

Hodočašće za mlade u Međugorje biti će od 26. – 28. travnja 2013. godine. Cijena hodočašća je 350 kuna. Imamo još nekolio mjesta. Prijaviti se možete kod vlč. Tomislava.

Vjeronauk za krizmanike i prvopričesnike održava se po već uobičajenom rasporedu. Isto tako, susreti za mlade održavaju se petkom u 20.00 sati u kući pored župne kuće.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Uz Glas koncila nam u ovome broju dolazi mjesečni prilog Prilika. Glas koncila među ostalim člancima donosi komentar glavnoga urednika pod naslovom Protiv nasilničke politike, na taj komentar su se ovih dana već okomili neki mediji.