Župne obavijesti – 14. srpnja 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

15. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz tjedan nemamo sv. Mise u selima kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Župni ured ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Naše hodočašće na Mariju Bistricu ćemo imati u subotu 03. kolovoza 2019. godine. Od danas se možete upisati za hodočašće i preuzeti kartu. Cijena karte je 50 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi mnoštvo zanimljivih i vrijednih članaka od kojih izdvajam razmišljanje dr. Jure Krišta  pod naslovom Zašto hrvatski političari ne mogu izići iz Jugoslavije. Prilog Glas koncila Prilika donosi nam zanimljiv članak pod naslovom Odmor je nužnost i obveza. Glas koncila donosi i zanimljiv članak odn. pitanje čitatelja i odgovor na njega pod naslovom Možemo li u crkvu sa psima.