Župne obavijesti – 14. listopada 2012.

Danas je 28. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Danas ćemo u Ključu slaviti Terezinsku nedjelju – obljetnicu blagoslova kapele. Sv. Misa će biti u 17.00 sati, a predvodi je vlč. Marijan Piskač, župnik iz Resnika. Svi ste pozvani.

Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 19.00 sati, a u četvrtak nakon Mise imamo klanjanje.

Mjesec je listopad, mjesec krunice. Nemojmo zaboraviti tu dragu nam molitvu.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje slavi se Misijska nedjelja.

Susreti za mlade održavaju se redovito petkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila, Veritas i Glasnik sv. Josipa. Uz Glas koncila nam u ovome broju dolazi mjesečni prilog Prilika. Glas koncila nam donosi pisma naših biskupa uz početak godine vjere. Također je zanimljivo pismo kojega je Društvo hrvatskih katoličkih novinara uputilo HRT-u povodom ukidanja emisije «Hvaljen Isus i Marija».