Župne obavijesti – 14. kolovoza 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Tijekom ljeta nemamo sv. Mise u selima kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Sutra slavimo svetkovinu Uznesenja Blažene Djevice Marije – Veliku Gospu. Sv. Mise imamo po nedjeljnom rasporedu, župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Ovaj Glas koncila izlazi kao dvobroj, a veliki dio mu je posvećen svetkovini Velike Gospe koju sutra slavimo. Glas koncila donosi i reportaže s Misa za domovinu koje su slavljenje prigodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ženidbeni navještaj:

Mario Ružić, sin Stjepana i Dragice r. Levojević iz Prigorja Brdovečkog

Helena Čižmek, kći Stanka i Mirjane r. Jug iz Brdovca.

Vjenčanje: 03. rujna 2016.

Goran Keliš, sin Franje i Branke r. Hribar iz Prigorja Brdovečkog

Nicole Čorak, kći Branka i Brigitte r. Skledar iz Drenja Brdovečkog.

Vjenčanje: 24. rujna 2016.