Župne obavijesti – 13. srpnja 2014.

Danas je 15. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Od danas imamo Mise po ljetnom rasporedu, tako da nemamo nedjeljne večernje Mise u 19.00 sati u župnoj crkvi.

Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Od danas možete preuzeti karte i uplatiti za hodočašće na Mariju Bistricu. Na hodočašće idemo u subotu, 02. kolovoza. Polazak je u 6.00 sati od Harmice, a u 6.30 ispred župne crkve. Cijena je 50 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi mnoge aktualnosti iz života Crkve u domovini i svijetu od kojih izdvajam komentar glavnoga urednika pod naslovom: Dokle na optuženičkoj klupi? Glas koncila donosi i druge vrijedne i zanimljive članke.

Ženidbeni navještaj:

Ivan Martinko, sin Ivana i Terezije r. Burja iz Laduča
Katica Mamić, kći Ivana i Pave r. Relotić iz Laduča.
Vjenčanje: 23. kolovoza 2014.