Župne obavijesti – 13. listopada 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

28. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise po selima su: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje je Misijska nedjelja. Sjetimo se u molitvama svih onih koji kao misionari naviještaju Riječ Božju. Pod misom ćemo skupljati priloge za Misije.

Sljedeće nedjelje ćemo u Ključu proslaviti Terezinsku nedjelju. Sv. Misa će biti u 17.00 sati. Svi ste pozvani.

Pozivamo ministrante i one koji žele postati ministranti na susret ministranata subotom u 16.00 sati u kuću kraj crkve.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila i Mali koncil – MAK i Radosnu vijest. Glas koncila nam donosi reportažu iz Vatikana gdje je započelo zasjedanje Biskuspke sinode o Amazoniji. Glas koncila donosi i reportažu iz Marije Bistrice gdje je prošle nedjelje održano hodočašće Hrvatske vojske i policije. Uz ostale zanimljive članke Glas koncila donosi vijest o imenovanju 13 novih kardinala koji su i predstavljeni u Glasu koncila.

ženidbeni navještaj:

Matija Bilandžija, sin Josipa i Dajane r. Šurbek iz župe Pohođenja BDM iz Garešnice

Mirta Marija Erceg, kći Mislava i Višnje r. Peroš iz Javorja.

Vjenčanje: 16. studenoga 2019.