Župne obavijesti – 13. listopada 2013.

Danas je 28. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 19.00 sati.

Ovaj tjedan Mise po selima će biti u Ključu u srijedu, a u Prigorju u petak u 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje, 20. listopada 2013. godine je Misijska nedjelja. Milostinja sljedeće nedjelje ide za potrebe misija.

Sljedeće nedjelje, 20. listopada 2013. godine, u Ključu ćemo proslaviti terezinsku nedjelju. Sv. Misa će biti u 16.00 sati.

Molimo sve koji su se prijavili za hodočašće u Padovu da najkasnije do 15. listopada 2013. godine dostave osobne iskaznice ili putovnice radi broja, te da uplate troškove puta. Tko ne donese podatke do utorka, smatrat ćemo da je odustao od hodočašća. Polazak je u noći s petka na subotu u 1.00 sat od župne crkve. Budite barem 15 minuta ranije kod crkve.

Župni vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike održava se po redovitom rasporedu. Isto tako, katehetski susreti za srednjoškolce, studente i radničku mladež održavaju se petkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila i Veritas. Glas koncila nam u ovome broju donosi mjesečni prilog Prilika s temom Umjetnička mašinerija laži. Glas koncila nam također donosi reportažu sa proslave zlatnoga jubileja Glasa koncila, te mnoge druge zanimljive članke.