Župne obavijesti – 13. kolovoza 2017.

19. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz srpanj i kolovoz nemamo Mise u selima, kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

U utorak se slavi blagdan Uznesenja Blažene Djevice Marije – Velika Gospa. Sv. Mise ćemo u župnoj crkvi imati u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi više tekstova o Blaženoj Djevici Mariji čiji blagdan ćemo proslaviti u utorak. Glas koncila nam donosi i članak o fra Bonaventuri Dudi koji je prošli tjedan umro u Varaždinu. Uz ostale zanimljive članke Glas koncila nam donosi nekoliko članaka o proslavi Dana domovinske zahvalnosti.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *