Župne obavijesti – 12. travnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Misa u Ključu će biti u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Budući da nam se bliže termini Krizme i Prve pričesti, roditelji kandidata za Krizmu i Prvu pričest će ovaj tjedan imati roditeljski sastanak. Za roditelje kandidata za Krizmu roditeljski sastanak će biti u četvrtak, 16. travnja 2015. godine, nakon Mise i klanjanja u 20.00 sati, a za roditelje kandidata za Prvu Pričest će biti u petak, 17. travnja 2015. godine, nakon Mise u 19.30 sati. Roditeljski sastanak je obavezan za sve roditelje jer ćemo na njemu dogovoriti pojedinosti vezane uz sakramente.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila i Veritas. Glas koncila donosi zanimljiv intervju s Petrom Lovrićem pod naslovom S manje represije i s vjerom u ljude neupitno je da će Hrvatska brzo uspijeti. Glas koncila donosi uz ostale vrijedne članke i zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Oslobađanje se ne može zaustaviti.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Amir Arnaut, sin Halima i Spomenke r. Malivuk iz Zagreba
Karolina Magdić, kći Ivice i Nade r. Gašparić iz Brdovca.
Vjenčanje: 11. srpnja 2015. u župi sv. Petra u Zaprešiću.

Matija Vidušin, sin Ivana i Marije r. Anderlan iz Laduča
Ana Mamić, kći Nike i Marije r. Kujundžić iz Laduča.
Vjenčanje: 08. kolovoza 2015.