Župne obavijesti – 12. studenoga 2017.

32. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 18.00 sati.

Mise po selima su po redovitom rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Molimo roditelje koji još nisu donjeli upisnice za kandidate za Prvu sv. Pričest i sv. Potvrdu da ih donesu do 15. studenoga kako bismo mogli kompletirati dokumentaciju.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Uz Glas koncila dolazi i mjesečni prilog Prilika čija je glavna tema vezana uz obljetnicu stradanja Vukovara i Škabrnje, a nosi naslov O misteriju zla u Vukovaru i Škabrrnji. Glas koncila nam donosi reportažu iz Zagreba gdje je u utorak predstavljena knjiga mons. Jurja Batelje u kojoj autor iznosi mnoge detalje o mučeništvu bl. Alojzija Stepinca te dokaze o tome da je bio sustavno trovan dok je bio u zatvoru. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *