Župne obavijesti – 12. srpnja 2020.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

15. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima nemamo imati do jeseni.

Nedjeljom nemamo večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Za sve što trebate u župnom uredu molimo Vas da se javite najprije telefonom ili elektroničkom poštom. Župni ured ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 – 18.00 sati.

Priliku za ispovijed imate petkom od 18.00 – 18.45 sati u kući kraj crkve. Za ostale dane, ispovijed je po dogovoru. Molimo Vas da imate masku za dolazak na ispovijed.

Molimo Vas da se pridržavate epidemioloških mjera i socijalne distance.

Zbog epidemiološke situacije koja nije baš sjajna, nećemo imati zajedničko hodočašće na Mariju Bistricu. Po mogućnosti organizirajte si odlazak obiteljski vlastitim prijevozom.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila, Veritas i Glasnik Srca Isusova i Marijina. Glas koncila nam donosi fotografije i podatke o ovogodišnjim mladomisinicima. Iz novoga Glasa koncila izdvajam i komentar glavnoga urednika pod naslovom Promjeene u eri korone, te druge vrijedne i zanimljive članke.

ženidbeni navještaj:

Ivan Matekalo, sin Vinka i Ruže r. Ćavar iz župe sv. Petra i z Zaprešića

Doroteja Gregurić, kći Ivice Dražena i Ljubice r. Vucić iz Drenja Brdovečkog.

Vjenčanje: 15. kolovoza 2020.

Filip Brkić, sin Žarka i Renate r. Ricijaš iz župe Presvetog Trojstva, Kraljevec na Sutli

Maja Bunetić, kći Renata i Biserke r. Novosel iz Laduča.

Vjenčanje: 28. kolovoza 2020.

Ante Gelo, sin Ivice i Gordane r. Maleković iz Šibica

Lana Čakanić, kći Miljenka i Mirjane r. Šantolić iz župe sv. Anastazije iz Samobora.

Vjenčanje: 08. kolovoza 2020. u župi sv. Anastazije u Samoboru.