Župne obavijesti 12. srpnja 2015.

1. Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.
2. Tijekom ljeta, nedjeljom nema nedjeljne sv. Mise u župnoj crkvi navečer u 19.00 sati.
3. Župni ured ima ljetno radno vrijeme svakoga radnoga dana od 17.00 do 18.00 sati.
4. Naše hodočašće Majci Božjoj Bistričkoj imati ćemo u subotu 01. kolovoza. Zainteresirani se mogu prijaviti i rezervirati kartu za autobus nakon mise u sakristiji. Cijena je 50 kuna.
5. Zahvaljujemo svima Vama koji doprinosite za potrebe Župe. Neka Vas Gospodin nagradi.
6. Vama koji odlazite na godišnji odmor želimo da se lijepo odmorite i obnovite svoje snage, čovjek se najbolje odmara ako je čista srca pa ne zaboravite na molitvu, ispovijed i svetu misu i ostale kršćanske dužnosti i tijekom ljeta.
7. Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila, Veritas i Glasnik Srca Isusova. Glas koncila nam donosi reportažu s prve postaje putovanja pape Franje kroz Latinsku Ameriku, u Ekvadoru. Papa Franjo poručuje: Dok se u svijetu uvijek iznova javljaju novi ratovi i sukobi, mi kršćani ustrajemo na ponudi da se uspostavljaju tješnji odnosi te da jedni drugima pomažemo nositi terete. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.
ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

1. Zdravko Marina sin Dragana i Ljubice r. Gavranović iz Šibica