Župne obavijesti – 11. prosinca 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz došašće nemamo večernje mise radnim danom nego samo zornice ujutro u 6.00 sati.

Ovaj tjedan nemamo Mise u selima jer mi svećenici ispovijedamo po drugim župama.

U srijedu, 14. prosinca 2016. godine bismo željeli obići Vaše starije i bolesne ukućane koji nisu mogli doći na župnu ispovijed kako bismo ih ispovijedili da se i oni pripreme za Božić. Molimo Vas da nam do srijede ujutro javite ukoliko imate starijih i bolesnih da bismo ih mogli obići.

Danas završavamo naš župni karitativni tjedan. Ukoliko ste donijeli namirnice i kućne potrepštine možete ih osaviti u kući kraj crkve, a novčane priloge možete ostaviti na pokrajnjim oltarima u kutijama s natpisom Caritasa.

S. Antonija obavještava da će Dječji zbor „Plamenčići“ imati svoj Božićni program sljedeće nedjelje u 16.00 sati u Lužnici kod sestara. Pozivamo roditelje da dođu.

Na izlazu iz crkve možete uzeti Božićno pismo s rasporedom Blagoslova obitelji i Bogoslužja u Božićno vrijeme.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Uz Glas koncila nam dolazi mjesečni prilog Prilika čija je glavna tema Ima li Božića u kiću? Novi broj Glasa koncila donosi nam Poslanicu predsjednika Hrvatskoga Caritasa mons. Josipa Mrzljaka uz nedjelju Caritasa. Glas koncila donosi i razgovor s dr. Denisom Barićem, tajnikom 2. sinode koji govori o Sihodi koja je u četvrtak započela. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.

ženidbeni navještaj:

Mario Schiavone, sin Antonina i Angele r. Germano iz župe sv. Jakova starijega sa Siracuze – Italija

Tanja Jakovljević, kći Jose i Jelene r. Kukuruzović iz Javorja.

Vjenčanje: 17. prosinca 2016.