Župne obavijesti – 11. listopada 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan su sv. Mise svakoga dana u 19.00 sati.Sv. Misa u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Danas nakon večernje sv. Mise nastavljamo s projektom Informativa koji okuplja studente i mlade profesionalce do 35 godina. Predavanje na temu Obitelj, odgoj i sloboda održati će bračni par Buinac. Predavanje će biti u kući kraj crkve.

U subotu idemo na naše hodočašće u Srednjoeuropsko marijansko svetište Mariazell. Idu dva autobusa. Polazak je ujutro u 5.00 sati od Župne crkve. Imamo još nekoliko slobodnih mjesta, pa ako ste zainteresirani javite se najkasnije do srijede ujutro.

U nedjelju, 18. listopada 2015. godine ćemo u Ključu proslaviti Terezinsku nedjelju. Sv. Misa će biti u 17.00 sati.

Sljedeće nedjelje slavimo Misijsku nedjelju. Milostinja od sljedeće nedjelje ide za potrebe misija.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila posvećuje više članaka Sinodi o obitelji koja se održava u Vatikanu. Glas koncila također donosi reakciju nuncija o procesu kanonizacije bl. Alojzija Stepinca. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.